Kontaktujte nás: 603 251 735 | info@zlatapralinka.cz
0 Kč

Jednoduše řečeno komukoliv. A to včetně lidí, kteří o sobě prohlašují, že nejí čokoládu.

Tyhle domácí pralinky totiž nemůžete jíst, ty si musíte vychutnávat.

 

Zlaté pralinky - dárek s příběhem.

Ve světě, kterému vládnou stroje a počítače, v němž vznikají výrobky, aniž by se jich dotkla lidská ruka, se stává obyčejná, poctivá lidská práce vzácností.

Není tedy divu, že věcem, které nás obklopují, chybí aureola běžné lidskosti. A lidé se pak podvědomě uchylují k produktům, které na ně dýchnou teplem domácího krbu, emocemi, s nimiž byly vytvořeny, skrytým poselstvím, jaké v sobě skrývají.

Domácí, ručně vyráběné pralinky vám tohle všechno nabídnou. Je až neuvěřitelné, kolik toho v sobě může skrývat jeden čokoládový "bonbón". A pokud se ho rozhodnete darovat, nabízíte spolu s ním obdarovávanému člověku celý příběh lásky k čokoládě, velkého snu, kterému bylo dopřáno spatřit světlo světa, a také naději, že stejně úspěšný bude v naplnění svých snů člověk, který od vás takový malý-velký dárek dostal.

 

Zlaté pralinky - vykouzlí nezapomenutelné narozeniny

Čokoládové pralinky představují ideální narozeninový dárek. Vykouzlí úsměv na tváři každému oslavenci, ať je mu pět, patnáct nebo padesát. Ty nejmladší bezesporu potěší čokoládová lízátka, milovníci klasiky pak nemohou být zklamáni výběrem luxusních pralinek. A pokud chcete být tradičně netradiční rozhodně vybírejte z nabídky čokolád.

 

Zlaté pralinky - není výročí, kterému by nedodaly sváteční atmosféru.

Dárky z čokolády navodí skvělou atmosféru při nejrůznějších výročích. Muž, který výročí svatby podtrhne výběrem domácích čokoládových pralinek, jednoduše nemůže udělat chybu.

Takové oslavy se často pojí se vzpomínkami. A chuť kvalitní čokolády je dokonale podtrhne. Jako kdybyste si pustili svou oblíbenou hudbu a otevřeli staré album s fotografiemi během deštivého nedělního odpoledne.

 

Zlaté pralinky - když svátek, tak vskutku sváteční.

Dárky k svátku bývají drobné pozornosti, mezi něž luxusní čokoláda rozhodně patří. V dobrém slova smyslu útočí na všechny vaše smysly. Zaujme příjemným, nápaditým vzhledem. Doslova vybízí k tomu, abyste ji ochutnali, přičemž vás o svých kvalitách přesvědčí v podstatě obratem.

 

čokoládové dárky pro zaměstnanceZlaté pralinky - vyjádří vaše poděkování.

Chcete vyjádřit svoje díky zaměstnancům nebo obchodním partnerům? Těžko byste hledali osobitější a přitom dostatečně osobní způsob, než jaký vám nabízí domácí pralinky. V nich se mísí luxus s individuálním přístupem, nádech výjimečnosti a delikátnost chuti.

 

Zlaté pralinky - láska na každý pohled.

Nejenom o svátku zamilovaných můžete člověku, který je vám nejbližší, udělat radost.

Nezapomínejte, že k tomu, abyste někomu rozzářili den sladkým dárkem, nemusíte čekat na výjimečnou příležitost. Často stačí, že chcete svým blízkým udělat radost, prostřednictvím malé pozornosti jim dát najevo, jak moc vám na nich záleží a jste opravdu rádi, že je kolem sebe máte.

 

Zlaté pralinky - udělejte si radost.

Sladké potěšení si samozřejmě zasloužíte i vy sami. Když zvládnete náročný úkol, ustojíte nějaký životní nezdar, poperete se s nepřízní osudu nebo třeba jen potřebujete zlepšit náladu, obdarujte sami sebe čokoládovými výrobky, které jsme pro vás připravili s radostí a láskou.

 

Darováním Zlatých pralinek vyjadřujete svou náklonnost, úctu i prostou lidskou srdečnost. Protože naše čokoláda si vaše srdce rozhodně získá.

>>Chci je ochutnat<<

Oblíbené produkty

Hello Kitty - NOVINKA!

Mléčná čokoláda 36%, zdobení, hořká čokoláda 60%.

Hello Kitty - NOVINKA!
Cena:
72 Kč

Mickey Mouse - NOVINKA!

Mléčná čokoláda 30%, lentilky, hořká čokoláda 60%.

Mickey Mouse - NOVINKA!
Cena:
72 Kč

Hořké lízátko

Hořká čokoláda 60%. Motiv na lízátku je ilustrační.

Hořké lízátko
Cena:
50 Kč